Zostaliśmy dystrybutorem olei ENEOS

Z satysfakcją informujemy, że zostaliśmy dystrybutorem produktów ENEOS japońskiego potentata naftowego JX Nippon Oil.

JX NIPPON OIL & ENERGY jest największym japońskim koncernem sektora naftowego i energetycznego posiadającym 10 stale eksploatowanych rafinerii i zdolność produkcyjną na poziomie 1,4 miliona baryłek dziennie, a także najważniejszym dostawcą olejów dla japońskich producentów samochodów. Oferowane produkty dzięki swoim możliwościom technicznym cieszą się wysokim uznaniem japońskich producentów samochodów, motocykli i zaburtowych silników do łodzi. ENEOS jest stosowany przez nich jeszcze zanim pojazdy opuszczą taśmę produkcyjną.

Asortyment produktów obejmuje szeroką gamę najwyższej jakości olejów silnikowych odpowiednich do różnego rodzaju zastosowań, od zwiększania wydajności paliwa po oleje gwarantujące wysokie osiągi oraz oleje przekładniowe i płyny hydrauliczne.

Marka ENEOS jest od wielu lat silnie zaangażowana w sporty motorowe. Jest pierwszą japońską firmą olejową dostarczającą oleje na potrzeby samochodów wyścigowych i rajdowych. Jej produkty są strosowane w wyczynowych maszynach biorących udział m.in. w rajdzie Paryż-Dakar, światowej serii wyścigów Super GT, wyścigów Formuły 1 (Honda F1 Team) i wyścigu Le Mans (LEXUS TEAM Le Mans). Opracowane z wykorzystaniem wyścigowej technologii oleje ENEOS redukują tarcie między elementami silnika, przyczyniając się nie tylko do najwyższych osiągów, ale tym samym poprawiając sprawność silnika. W ten sposób technologie opracowane na potrzeby F1 poprawiają osiągi każdego samochodu, jednocześnie dbając o środowisko i zmniejszając zużycie paliwa.

banerEneos

Zapraszamy do zakupów! Nasi sprzedawcy zawsze doradzą i pomogą w doborze produktu.