Aktualności

Wazcar - sprzedaż części samochodowych

siedziba sSiedziba naszej firmy znajduje się przy ul. Wojska Polskiego 190. Bogato zaopatrzony magazyn pozwala  na skrócenie czasu dostarczania produktów i usprawnienie obsługi. Najlepszy dojazd od strony ulicy Strykowskiej, do ul. Oświatowej. Wejście do firmy od ul. Setnej. Przed firmą wygodny parking na kilkanaście samochodów.

 WAZCAR jest łódzkim reprezentantem marki ProfiAuto.

ProfiAuto jest siecią zrzeszającą profesjonalne hurtownie i warsztaty motoryzacyjne, oferujące najwyższy w danym regionie poziom obsługi Klienta. Uczestnictwo to oferuje nam dostęp do szerokiej gamy produktów najlepszych producentów w preferencyjnych cenach, dzięki czemu możemy zaproponować naszym Klientom jakość produktów niespotykaną w innych hurtowniach w danym poziomie cenowym.

Dzięki ProfiAuto jesteśmy również uczestnikami największych wydarzeń motoryzacyjnych, mamy dostęp do najnowszych analiz rynku, bierzemy czynny udział w kształtowaniu trendów i wyznaczaniu standardów w obsłudze Klienta branży motoryzacyjnej.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu z częściami samochodowymi w Pabianicach na ul. Partyzanckiej 180, telefony to: +48 42 215 5030 lub +48 785 002 085.

Miła obsługa i fachowe doradztwo to atuty naszego sklepu motoryzacyjnego.

Dojazd do sklepu w Pabianicach

sprzedawcy2

Prowadzimy sprzedaż części samochodowych do wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych wystepujących na naszym rynku. Posiadamy zespół wykwalifikowanych sprzedawców służących radą pomocą w doborze optymalnych części zamiennych.

Naszym stałym klientom zapewniamy internetowy system zamówień ON-LINE umożliwiający bieżącą kontrolę cen poszczególnych produktów i stanów magazynowych.